Blog

wMeritum.pl – maj 2017

Z sondażu parlamentarnego, który opublikowała 8 maja „Gazeta Bałtycka” wynika, że gdyby wybory odbyły się na początku bieżącego miesiąca wygrało by je PiS z 33 proc. poparciem. Z przeprowadzonego przez Pracownię Analiz Społeczno – Politycznych sondażu wynika, że do Sejmu dostałoby się 6 partii. Do sejmu nie dostałaby się Nowoczesna, natomiast Komitet Obrony Demokracji uzyskał tylko 2 proc. głosów.

Więcej →

Pikio.pl – maj 2017

Ten sondaż poparcia dla polskich partii politycznych z pewnością nie spodoba się ani Platformie Obywatelskiej, ani Nowoczesnej. Badanie przeprowadzone przez Pracownię Analiz Społeczno-Politycznych jest bowiem całkowicie inne od tych, które na końcu kwietnia wstrząsnęły sceną polityczną. Przypominamy jednak, że to sondaż, a do tych należy podchodzić z dużym dystansem.

Więcej →

Wikipedia – zestawienie porównawcze

Wyniki sondaży przygotowywanych przez Pracownię Analiz Społeczno-Politycznych zostały umieszczone w angielskojęzycznym zestawieniu wyników sondażowych wszystkich najważniejszych polskich sondażowni.

Więcej →

„Prosto z mostu” – maj 2017

W najnowszym niezależnym sondażu parlamentarnym wygrywa PiS. Na drugim miejscu jest Kukiz’15. Platforma Obywatelska jest trzecia. W Sejmie znalazłyby się jeszcze Korwin, PSL i SLD. Nowoczesna nie przekroczyła progu wyborczego. Podobnie jak Razem. Po raz pierwszy w sondażu znalazł się także Komitet Obrony Demokracji.

Więcej →

Sondaż prezydencki – Gazeta Bałtycka

„Najnowszy sondaż prezydencki wskazuje Andrzeja Dudę jako zwycięzcę. Zaskoczeniem może być druga pozycja, na której znalazł się Mateusz Morawiecki. Kolejny jest Paweł Kukiz, po nim Donald Tusk. Lider partii rządzącej – Jarosław Kaczyński uzyskał zaledwie 6 proc. poparcia”.

Więcej →

Gazeta Bałtycka 7.05.2017

„W najnowszym niezależnym sondażu parlamentarnym wygrywa PiS. Na drugim miejscu jest Kukiz’15. Platforma Obywatelska jest trzecia. W Sejmie znalazłyby się jeszcze Korwin, PSL i SLD. Nowoczesna nie przekroczyła progu wyborczego. Podobnie jak Razem. Po raz pierwszy w sondażu znalazł się także Komitet Obrony Demokracji.

Więcej →

Parlamentarny.pl 7.05.2017

„Z badania poparcia politycznego, który publikowała w poniedziałek (8 maja) „Gazeta Bałtycka” wyłania się obraz sceny politycznej zdominowany przez PiS. Formacja Jarosława Kaczyńskiego otrzymała w badaniu 33 proc. poparcia, choć zaznacza się, że to wynik koalicji Zjednoczonej Prawicy. PiS wobec poprzedniego sondażu miał stracić 1 punkt proc”.

Więcej →

wPolityce.pl – sondaż 12.06.2016

PiS gromi rywali! Kolejny sondaż pokazuje trwały wzrost poparcia dla partii Kaczyńskiego. Kukiz’15 wyprzedza Platformę. Sprawdź wyniki – pisze portal wPolityce.pl

13-06-2016-wpolityce Więcej →

Najnowszy sondaż wyborczy. 12-13 czerwca 2016, próba 1350 osób

W najnowszym, niezależnym sondażu poparcia dla ugrupowań politycznych PiS ma wciąż znaczną przewagę nad drugim w rankingu ugrupowaniem Kukiz’15. W Sejmie zobaczylibyśmy jeszcze PO, Korwin oraz Nowoczesną – czytamy na łamach Gazeta Bałtycka

sondaz-13-06-2016-1 Więcej →

Politolog dr Witold Sokała komentuje sondaż Pracowni Analiz Społeczno-Politycznych

Dr Witold Sokała, politolog z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w wypowiedzi dla portalu Wirtualna Polska komentuje wyniki sondażu dla Pracowni Analiz Społeczno-Politycznych.

sokala

fot. YouTube

Więcej →

© Pracownia Analiz Społeczno-Politycznych. Wszystkie prawa zastrzeżone.