O nas

Jesteśmy niezależną pracownią zajmującą się badaniami i analizami społeczno-politycznymi. Badamy zachowania i preferencje grup społecznych zarówno w wymiarze regionalnym, jak i ogólnokrajowym.

logo13

Jesteśmy autorami ponad setki rozmaitych opracowań, sondaży, analiz i raportów, wykorzystywanych przez różnorodne podmioty rynkowe.

Zajmujemy się diagnozami społecznymi (psychologicznymi i socjologicznymi), pomocą psychologiczną, szkoleniami w obszarze socjologiczno – psychologicznym.

Prowadzimy badania socjologiczne oraz opracowujmy strategie przeciwdziałania zagrożeniom społecznym. Badamy postawy, nastroje, zjawiska społeczne, gospodarcze, polityczne. Stawiamy diagnozy społeczne, prowadzimy negocjacje w konfliktach pracowniczych.

Zajmujemy się także przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń w obszarze socjologiczno – psychologicznym.

Podsumowanie

Wielu komentatorów życia politycznego zwraca obecnie uwagę na to, że dziś można zamówić sondaż wyborczy z praktycznie dowolnym wynikiem. „Wynik będzie taki, jaki oczekuje zamawiający”. W dużej mierze mają rację, ponieważ rynek komercyjny rządzi się prawami, które czasem mogą odbiegać od zasad obiektywizmu i rzetelności.

My jednak od tych zasad nigdy nie odstąpiliśmy i odstąpić nie zamierzamy. Wyróżnia nas całkowita niezależność, co oznacza bardzo wysoki poziom rzetelności naszej pracy.

© Pracownia Analiz Społeczno-Politycznych. Wszystkie prawa zastrzeżone.